Kurumsal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık sektöründe güvenilir teşhis ve tedavi olanakları sunmak için sağladığımız ileri teknoloji ürünü cihaz ve sistemlerimiz ile yanınızdayız.

 

Vizyonumuz;
  • Uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak.
Misyonumuz;
  • Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.
Stratejimiz;
  • Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış, dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermek. 
  • İnsan kaynaklarına ve ileri teknolojiye yatırıma devam etmek.
İlkelerimiz;
  • Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmak, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni karşılamak ilk önceligimizdir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin yanında olmak ve destek sağlamak görevimizdir. Müşterilerimizi zorlamadan yönlendirir ve isteklerini öncelikle yerine getiririz.
  • Çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerinde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir. Yasalara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Tüm faaliyetlerimizde devletimize, müşterilerimize, personelimize, ortaklarımıza, daima dürüst davranır, doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi koruruz.
  • Faaliyetlerimizden kaynak yaratarak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak, çalısanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak, şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.
  • Satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi çalısanlarımızın kalitesiyle başlar. İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, seçtiğimiz yoldur.