Temsilcilikler

 

3DISC Logo 3DISC, medikal, veteriner ve dental alanda büyük ve pahalı CR sistemlerine alternatif olarak kompakt, ekonomik ve aynı zamanda yüksek kalitede dijital görüntüleme imkanı sağlayan "Yeni Nesil" Bilgisayarlı Radyografi (CR) sistemleri üretmektedir. 
   
Skanray Logo SKANRAY, yüksek kalite-uygun fiyat anlayışıyla tüm dünya marketlerine röntgen cihazları üretmektedir. Özellikle yüksek frekans X-ray jeneratörleri, X-ray görüntüleme sistemleri, kritik bakım cihazları ve endüstriyel X-ray görüntüleme konularında uzmanlaşmıştır. UL, CE, ISO 13485, ISO 9001, FDA, ve AERB gibi uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına tam uyumludur.
   
Otometrics Logo OTOMERTICS, dünya genelinde en çok kullanılan işitme cihazlarını üretmektedir. MADSEN, AURICAL, HORTMANN ve ICS marka isimli ürünleri 70'den fazla ülkede kullanılmaktadır.
   
MIR Logo MIR - Medical International Research, dünya marketleri için yüksek teknoloji ve yenilikçilik anlayışıyla taşınabilir spirometre cihazları ve sistemleri üretmektedir. MIR Spirometre cihazları, Türkiye'de de en fazla tercih edilen ve kullanılan marka olma özelliğine sahiptir.
   
Millensys Logo

MILLENSYS, insan yaşamının kalitesini artırmaya yönelik tıbbi görüntüleme sistemleri olan entegre Görüntü Arşivleme ve İletişim Sistemleri (PACS), Radyoloji Bilgi Sistemleri (RIS) ve kardiyoloji, onkoloji, ortopedi, mamografi gibi özel klinik çözümleri üretmektedir.